Jola i Robert z Siennicy

Pragniemy wraz z żoną, w kilku zdaniach, wyrazić naszą wdzięczność dla biura pielgrzymkowego APOSTOLOS za wzorową organizację pielgrzymki do Ziemi Świętej, którą odbyliśmy w dniach 19-26.02.2018. Wspólne podążanie ścieżkami po których przed ponad dwoma tysiącami lat chodził nasz Pan, Jezus Chrystus pozostaje dla nas niezapomnianym przeżyciem.

Szczególne podziękowania składamy na ręce ks. Krzysztofa Biernata SAC – przewodnika pielgrzymki. Jesteśmy pod wrażeniem Księdza osobowości i wrażliwości, jak również ogromnej wiedzy historycznej, perfekcyjnej organizacji i umiejętności stworzenia rodzinnej atmosfery w naszej 43 osobowej grupie.

Dziękujemy Księdzu Krzysztofowi za głoszone homilie, za słowa Pisma Świętego (każdorazowo opatrzone komentarzem), czytane w każdym z nawiedzanych miejsc, odpowiednio dobrane i jakże szczególnie wybrzmiewające właśnie tam. Dziękujemy za życzliwość, przewodnictwo duchowe i za wspólnie spędzony czas, a przede wszystkim za umocnienie w nas wiary. Możliwość obcowania z tak wyjątkowym kapłanem była dla nas ogromnym zaszczytem.


Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to zarówno w samym Izraelu jak i w Autonomii Palestyńskiej nie zetknęliśmy się z żadnymi oznakami niechęci czy wrogości, było bardzo bezpiecznie, po zmroku przechadzaliśmy się zarówno po ulicach Nazaretu jak i Betlejem….. a jedzenie…… tego trzeba popróbować ……


Ziemia Święta – Apostolos – polecamy.

Serdecznie pozdrawiamy,

Jola i Robert z Siennicy

Dołącz do nas do facebooka !
DOŁĄCZ DO NAS