Ewa, Roman, Natalia

Tegoroczną Wigilię i Święta Bożego Narodzenia (20-27.12.2016) spędziliśmy w Ziemi Świętej (według programu Boże Narodzenie z biura Apostolos). Naszym przewodnikiem był Ojciec Przemysław Podlejski.

Chcieliśmy gorąco podziękować Apostolos za takiego Przewodnika. W jednej osobie Apostoł – przewodnik duchowy, przewodnik biblijny i przewodnik historyczno – geograficzny. Kopalnia wiedzy! Umiał odpowiedzieć na każde pytanie. Męski organizator, decydent, umiał rozwiązywać problematyczne sytuacje w trudnych warunkach na terenie Betlejem i nie tylko.

Cudowny, ciepły człowiek, który realizowane wg programu punkty połączył też z oczekiwaniami ludzkimi, którymi nas zaskoczył (np. Wieczór w Kanie Galilejskiej, atrakcje na Jeziorze Galilejskim, Ryba św. Piotra itp.)

Rozumiał niepokoje, lęki (jazda kolejką nad przepaścią w Jerychu). Towarzyszył każdej osobie od odprawy na Okęciu do odebrania każdej walizki z powrotem. Był z nami 24 h przez ten cały czas.

Poprzez biuro chcemy naszemu Apostołowi – ks. Przemysławowi serdecznie podziękować za wszystko, za cały wielki wysiłek, który włożył, za wiarę, którą przybliżył i pogłębił. Za zrozumienie, za poczucie bezpieczeństwa i za radość, z którą wróciliśmy. Już teraz wiemy, że chcemy tam wrócić. To były niezapomniane Święta. Przekazujemy tę opinię dalej. Księdzu Przemysławowi dziękujemy i życzymy zdrowia i Łask Bożych.

Dziękujemy też całemu Zespołowi biura Apostolos za pomoc, od pani Aleksandry począwszy.

Dziękujemy za dokładność informacji, za cierpliwość, za „wyposażenie” w pakiet pielgrzyma, za wybranie świetnych hoteli, za dobre jedzenie.

Szczęść Boże na Nowy Rok dla całego biura Apostolos!

Dołącz do nas do facebooka !
DOŁĄCZ DO NAS