Zbyszek

Uczestnicy Warsztatów Biblijnych przy Poznańskiej farze pielgrzymujący do Ziemi Świętej śladami Pana Jezusa (8-15 kwietnia 2016) serdecznie dziękują Kierownictwu i Pracownikom Biura Pielgrzymkowo – Turystycznego APOSTOLOS w Częstochowie za atrakcyjny program i perfekcyjne zorganizowanie naszego pobytu w Izraelu.

Wszystkie punkty programu zostały zrealizowane w sposób w pełni satysfakcjonujący , przejazdy i zakwaterowanie odbywały się sprawnie, a warunki noclegowe i wyżywienie były bez zastrzeżeń. Msze św. i nabożeństwa odprawiane w najważniejszych dla chrześcijan miejscach dostarczały nam głębokich przeżyć duchowych, a rejs po Jeziorze galilejskim i kąpiel w Morzu Martwym były wspaniałym czasem.

Szczególne wyrazy wdzięczności składamy Księdzu Kamilowi Kudełko. Jako przewodnik imponował rozległą wiedzą, którą w niezwykły sposób dzielił się z nami świetnie wyważając proporcje między treściami religijnymi i informacjami historyczno-krajoznawczymi. Podziw i uznanie budził nie tylko Jego erudycja i sprawność organizacyjna, ale także takt i serdeczna troska o uczestników pielgrzymki przez cały czas jej trwania.

Dzięki księdzu Kamilowi i jego współpracownikom wywieźliśmy z Izraela same dobre wspomnienia, toteż jeśli Bóg pozwoli, chętnie będziemy w przyszłości korzystać z usług waszego biura i z pełnym przekonaniem polecimy je innym.

Dołącz do nas do facebooka !
DOŁĄCZ DO NAS