Małgorzata i Jan

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w zorganizowanie pielgrzymki do Ziemi Świętej, w czasie Świąt Bożego Narodzenia 2015.

Przeżycia niesamowite, a słowa okazują się małymi, aby wyrazić uczucia jakich doświadczyliśmy pielgrzymując śladami Pana Jezusa, od Jego narodzin aż po śmierć krzyżową.

Szczególne, serdeczne podziękowania dla księdza Kamila, za profesjonalizm,cudowny klimat, świetną organizację i co najważniejsze duchową stronę pielgrzymki.

Czytanie Ewangelii i jej rozważanie, msze święte i kazania księdza w tych szczególnych miejscach, które na swoją ziemską wędrówkę wybrał sam Pan, otwierały szeroko nasze serca dla Boga i bliźniego.

Dzięki wierze,ogromnej wiedzy, talentowi przekazywania jej oraz pasji księdza, mieliśmy okazję na spotkania z żywym Bogiem. Pielgrzymowanie śladami Jezusa pogłębione Słowem Bożym były dla nas wyjątkowymi Rekolekcjami.

Pielgrzymka do Ziemi Świętej to doznanie jakiego nigdy nie przeżyliśmy i szczerze polecamy wyjazdy z Biurem Apostolos. Do zobaczenia

Dołącz do nas do facebooka !
DOŁĄCZ DO NAS