Henryk i Celina

Witamy serdecznie wszystkich pracowników i współpracowników Biura Apostolos,


Byliśmy z biurem Apostolos na pielgrzymce do Ziemi Świętej podczas ostatnich świąt Bożego Narodzenia. Była to nasza pierwsza pielgrzymka z biurem Apostolos i pierwsza pielgrzymka do Ziemi Świętej.

Jesteśmy pod wrażeniem tego wszystkiego co przeżyliśmy podczas pielgrzymki. Doskonała organizacja, profesjonalne i głęboko religijne przewodnictwo księdza Kamila, wspaniała i wzruszająca atmosfera świąt w Betlejem i Jerozolimie sprawiła, że trudno zapomnieć o tamtych pięknych dniach. Chciałoby się jeszcze raz pojechać i przeżyć ponownie oraz poznać więcej i bardziej Ziemię Świętą. Nie myśleliśmy, że jest możliwe w tak krótkim czasie odwiedzenie tylu miejsc, usłyszenie tylu historii, wysłuchanie wielu pięknych katechez. Widać tutaj profesjonalizm biura oraz zaangażowanie jego pracowników i współpracowników.

Czas przeleciał bardzo szybko a wspomnienia zostały. Zostało też wiele refleksji, przemyśleń, opinii i świadectw. Z całym przekonaniem możemy polecić wyjazdy pielgrzymkowe z biurem Apostolos wszystkim tym, którzy chcą je przeżyć głęboko, a równocześnie wiele się dowiedzieć, zobaczyć i doświadczyć.


Pozdrawiamy i dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację dzieła pielgrzymkowego.

Dołącz do nas do facebooka !
DOŁĄCZ DO NAS