Andrzej


Szczęść Boże,


Serdecznie dziękuję za perfekcyjnie zorganizowaną pielgrzymkę do Ziemi Świętej - Śladami Pana Jezusa w dniach 21-28.08. Moim marzeniem było nawiedzenie Ziemi Świętej i dzięki Państwu udało mi się to zrealizować. 

Chciałbym z całego serca podziękować naszemu księdzu Andrzejowi Lemańskiemu, w szczególności za codzienną Mszę Świętą, rozważania i mądre słowa głoszone podczas homilii, które zmuszały do przemyśleń nad sobą, własnym życiem, pracy nad sobą, wreszcie częstej rozmowy z Panem Bogiem poprzez modlitwę. Dopełnieniem były wybitne zdolności organizacyjne ks. Andrzeja a także wiedza historyczna oraz umiejętność jej przekazania w sposób miły, przystępny i jasny, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Serdecznie dziękuję całej grupie pielgrzymkowej, w początkowo grupie obcych sobie osób powstała rodzinna atmosfera i wzajemna pomoc i wsparcie. Cieszę się ogromnie i bardzo dziękuję za wzorowe przygotowanie pielgrzymki do Ziemi Świętej przez Pallotyńskie Biuro Pielgrzymkowe Apostolos. 

Dzięki tej pielgrzymce jestem wzbogacony duchowo i bogatszy o wiedzę historyczną i kulturową, słowa nie mogą w pełni wyrazić moich niesamowitych wrażeń, dzięki którym pielgrzymka ta pozostanie w mojej pamięci do końca życia. Szkoda tylko, że ten cudowny pobyt w Ziemi Świętej tak szybko się skończył. Oczywiście kolejną pielgrzymkę, którą będę planował pewnie już w przyszłym roku, to tylko z Pallotyńskim Biurem Pielgrzymkowym Apostolos. 

Jeszcze raz bardzo dziękuję ks. Andrzejowi oraz wszystkim pracownikom Biura Pielgrzymkowego Apostolos za wspaniałą organizację pielgrzymki. Na pewno do usłyszenia i zobaczenia na kolejnych trasach. 

Serdecznie PozdrawiamDołącz do nas do facebooka !
DOŁĄCZ DO NAS