Dorota i Maciej


Drodzy Państwo,
Chcielibyśmy bardzo podziękować za perfekcyjnie przygotowaną pielgrzymkę do Ziemi Świętej Śladami Pana Jezusa
( 5-12.11.2018) w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć.
Słowa uznania i wdzięczności kierujemy zarówno do Pań z biura Apostolos (dziękuję za rezerwację specjalnej diety w samolocie i hotelach) , do osób opracowujących plan pielgrzymki, rezerwujących hotele, transport, ale przede wszystkim dziękujemy księdzu Radosławowi Herka ,który był zarówno naszym opiekunem duchowym jak i przewodnikiem po Ziemi Świętej.
“Nic nie dzieje się w życiu bez powodu “ – tak mówił nam ksiądz Radek. Długo czekaliśmy na ten wyjazd – raz nas skreślono z listy, bo ze względów bezpieczeństwa trzeba było zmniejszyć grupę, drugi raz z tego samego powodu pielgrzymka się nie odbyła.
Warto było czekać i się nie poddawać, żeby spotkać, poznać, słuchać i pielgrzymować z ks.Radkiem.
Wiedza naszego kapłana, nieprawdopodobne kazania (mądre, takie trafiające do serca, dające nadzieję i odpowiedzi na trudne pytania), przekazywane informacje, których nie znajdziemy w żadnym przewodniku, opieka, pomoc, dobre, mądre i ciepłe słowa, wsparcie duchowe – to wszystko przerosło nasze oczekiwania co do pielgrzymki.
Przekazywane informacje, fakty historyczne i biblijne przekazywane były w sposób tak obrazowy, że pozostaną z nami na zawsze.
Dziękujemy za to,że mogliśmy z Państwem podążać śladami Pana Jezusa, dziękujemy księdzu Radkowi za niesamowite spotkanie z siostrą Szczepaną w prowadzonym przez nią domu opieki dla dzieci, dziękujemy za wszystko.


Dołącz do nas do facebooka !
DOŁĄCZ DO NAS